Futureli

Realizované projekty

Realizované projekty, které si můžete prohlédnout níže, jsou pro nás důkazem našich schopností a kvalitně odvedené práce. Snažíme se nejen splnit očekávání našich zákazníků, ale překročit je a přinést jim skutečnou hodnotu. Pokud byste měli zájem o informace k dalším projektům, které nejsou zveřejněny na našem webu, poskytneme vám je individuálně.

Přehrát video

TESLA COIL

Teslův transformátor DRSSTC postavený pro českou uměleckou skupinu “Pyroterra”. Teslův transformátor hrající živou hudbu pomocí výbojů elektřiny.

SPOTLIGHT

Vyvinuto pro Mercury MS, s.r.o.

Regulovatelné bodové osvětlení pro optické měření pomocí techniky digitální obrazové korelace (DIC). Tato metoda slouží ke stanovení odlišných vlastností materiálů, vibrografické analýze a testování součástí, a to i při vysokých teplotách.

TEST BOX

Pro společnost SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

Zařízení pro testování pneumatických ventilů je specializovaný přístroj navržený pro testování a diagnostiku pneumatických ventilů, které se používají v různých průmyslových aplikacích.

SYNC BOX​

Synchronizační jednotka ve spolupráci se společností Mercury MS, s.r.o.

Jednotka pro synchronizaci více kamer pro optické měření a analýzy pomocí metody DIC. Vhodné pro řízení třepačkového zesilovače pro vibrační zkoušky.

Probíhající projekty

V této sekci najdete informace o našich probíhajících projektech, na kterých momentálně pracujeme. Jsou to projekty různých rozsahů a oblastí, které se snažíme realizovat s maximální precizností a kvalitou. S našimi zákazníky spolupracujeme průběžně, abychom co nejvíce vyhověli jejich požadavkům a dosáhli nejlepších výsledků. V této sekci se můžete dozvědět více o tom, jak naše týmy pracují na projektech a jaké jsou aktuální trendy v oblastech, ve kterých se pohybujeme.

INVERTOR

Zakázkový vývoj invertorového zdroje o výkonu 9 kW pro řízené žíhání materiálu po svařování ke snížení pnutí, snížení obsahu vodíku a pro předehřev před svařováním až do teploty 1050 °C.

Dokončeno 85%