Futureli

Novinky a události

Žádné další příspěvky k zobrazení

FAQ

Sekce FAQ (Frequently Asked Questions) obsahuje odpovědi na nejčastější otázky, které si naši zákazníci kladou. V této sekci najdete informace o našich produktech a službách, platebních možnostech, dopravě a vrácení zboží, reklamacích a dalších důležitých tématech. Pokud si nejste jisti, jaký produkt je pro Vás ten nejvhodnější, nebo máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

Proces vývoje zahrnuje definování požadavků, návrh řešení, implementaci a uvedení řešení na trh. Zákazníci hrají důležitou roli v tomto procesu, zejména v definování požadavků a poskytování zpětné vazby při testování prototypů. Dbáme na jejich potřeby a zpětnou vazbu tak, abychom mohli nabídnout efektivní a inovativní řešení.

Naše společnost se snaží vyrábět a poskytovat výrobky a služby nejvyšší kvality, aby byly uspokojeny potřeby a požadavky našich zákazníků. Proto nabízíme záruku na kvalitu našich produktů a služeb.

Konkrétně poskytujeme standardní záruku na naše výrobky a služby, která zahrnuje opravu nebo výměnu produktu v případě, že se objeví nějaký defekt v průběhu doby platnosti záruky. Tato doba platnosti záruky se liší v závislosti na typu produktu nebo služby, kterou poskytujeme.

Rovněž se snažíme poskytovat zákaznickou podporu a služby s nejvyšší možnou úrovní profesionality a rychlosti. Pokud by se vyskytly jakékoliv problémy s našimi produkty nebo službami, jsme připraveni pracovat s našimi zákazníky, aby je vyřešili co nejrychleji a efektivněji.

Naše procesy při zpracování objednávek se liší v závislosti na požadavcích a specifikacích každého zákazníka. Nicméně, obecně lze říci, že náš postup při zpracování objednávek zahrnuje následující kroky:

Komunikace s klientem – kontaktujeme zákazníka, abychom získali podrobnosti o jeho požadavcích, specifikacích a dalších informacích, které jsou potřebné k vytvoření nabídky.

Vytvoření nabídky – na základě získaných informací vytvoříme nabídku, která obsahuje náklady na výrobu a instalaci zařízení, časový harmonogram a podmínky plateb.

Schválení nabídky – po předložení nabídky zákazníkovi čekáme na jeho schválení, případně jsme otevřeni jednání o úpravách a změnách.

Výroba zařízení – po schválení nabídky začínáme s výrobou zařízení.

Testování zařízení – po dokončení výroby provedeme testování zařízení, abychom ověřili jeho funkčnost.

Balení a přeprava – po úspěšném testování balíme a přepravujeme zařízení k zákazníkovi.

Instalace zařízení – pokud je to potřeba, můžeme také poskytnout služby instalace zařízení na místě.

Naši typičtí zákazníci jsou firmy, které potřebují vývoj a výrobu elektronických zařízení na zakázku. Naše služby mohou využít například firmy v oblasti průmyslu, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky a další.

Naše společnost byla založena v roce 2020 a již jsme dokončili několik úspěšných projektů, mezi něž patří Teslův transformátor DRSSTC pro uměleckou skupinu Pyroterra, regulovatelné bodové osvětlení pro optické měření pro společnost Mercury MS, zařízení pro testování pneumatických ventilů pro společnost SMC Industrial Automation CZ a synchronizační jednotka pro optické měření a analýzy pro společnost Mercury MS. V současné době pracujeme na projektu zakázkového vývoje invertorového zdroje o výkonu 9 kW pro řízené žíhání materiálu po svařování a předehřev před svařováním až do teploty 1050 °C pro společnost Dawell CZ.

Ochranu duševního vlastnictví v souvislosti s našimi výzkumy a vývojem řešíme individuálně pro každý projekt. Můžeme pomoci s vypracováním patentů, ochranných známek a dalších právních opatření.

Naše společnost se snaží minimalizovat negativní dopad na životní prostředí tím, že využíváme ekologicky šetrné materiály a technologie.

Abychom mohli úspěšně přizpůsobit naše produkty a služby rychle se měnícím technologickým trendům, musíme být neustále v kontaktu s aktuálními vývojovými trendy a technologiemi. Naše společnost se proto zaměřuje na neustálé vzdělávání a školení našich zaměstnanců, aby byli vždy informovaní o nových technologiích a byli schopni navrhovat a vyrábět vyspělé produkty pro naše zákazníky.