Futureli

VELETRH AMPER 2023: NOVINKY V ELEKTROTECHNICE A AUTOMATIZACI

Letos se opět uskutečnila v Brně tradiční elektrotechnická výstava „Veletrh Amper“. Jedná se o nejvýznamnější elektrotechnickou akci v České republice, kde se prezentují přední světoví výrobci elektrotechnických výrobků a souvisejících služeb.

Ve dnech 21. až 24. března 2023 byl veletrh otevřen pro veřejnost, která se mohla setkat s nejnovějšími technologiemi, trendy a produkty z oblasti elektrotechniky a automatizace.

Měli jsme možnost vidět nejnovější elektrotechnické a automatizační výrobky, které se vyznačují špičkovými výkony, energetickou účinností a inovativními funkcemi. Kromě toho byly představeny i moderní technologie v oblasti řízení a automatizace budov, průmyslového a energetického sektoru.

Veletrh Amper nabídl pestrou paletu odborných seminářů, přednášek a workshopů, které byly zaměřeny na nejnovější trendy v oblasti elektrotechniky a automatizace. Mohli jsme získat nové znalosti a zkušenosti z oblasti elektrotechniky. Celkově byl veletrh velmi úspěšný a nabídl jedinečnou příležitost získat nové informace, prohlédnout si nejnovější produkty a technologie a navázat nová obchodní a odborná partnerství.

LinkedIn
Facebook
Twitter

Související články

Žádné další příspěvky k zobrazení