Futureli

SPOLEČNĚ NA CESTĚ DO BUDOUCNOSTI: FUTURELI S.R.O. A CRAZY ELECTRONICS NA FORBES NEXT BIG THING 2023

Dne 13. 9. 2023 se Praha stala epicentrem technologických inovací, když hostila významný technologický festival Forbes NEXT Big Thing 2023. Akce se konala v prestižním CUBEX Centru a naše společnost, Futureli s.r.o. spolu s Crazy Electronics, měla tu čest být součástí této události.

Forbes NEXT Big Thing je zaměřen na aktuální technologické inovace, futuristické vize, startupy a vědu. Program byl plný českých i zahraničních spíkrů, panelových diskusí a praktických workshopů, které návštěvníkům poskytovaly nahlédnutí do budoucnosti technologií a světa. Součástí byla i oblíbená Next Big Thing aréna, technologická zážitková zóna, která nabízela živou zkušenost s nejnovějšími gadgety.

Akce byla nejen příležitostí k získání nových znalostí a pochopení technologických trendů, ale také k networkingu, což potvrdila afterparty, která následovala po ukončení oficiálního programu.

Věříme, že tato událost byla pro nás jako společnost Futureli s.r.o. a Crazy Electronics skvělou příležitostí k dalšímu růstu a rozvoji v oboru. Těšíme se na další ročníky a děkujeme Forbesu za organizaci tohoto vynikajícího festivalu.

Pokud máte zájem se více dozvědět o Forbes NEXT Big Thing 2023, více informací naleznete ZDE.

 

LinkedIn
Facebook
Twitter

Související články

Žádné další příspěvky k zobrazení